• avon üyelik

  By growthobjects on March 28, 2017 in Uncategorized

  avon üyelik İlk çağlardan bu yana avon kayıt insanoğlu bu ürünleri güzelleşmek, sağlıklı ve çekici görünmek amacıyla kullanmışlardır. Yara iyileşmesini hızlandıran avona üye ol ve bazı metabolik işlemlerde etkin oldukları düşünülen pek çok madde, bu ürünlerin içerisine üye ol eklenmiştir. avon üyelik Avon Kaydol kavramı, tarihsel süreç boyunca kadın ile özdeşleştirildiğinden dolayı kozmetik sektörü bu grubu hedef kitle olarak ele

 • avon temsilci

  By growthobjects on March 27, 2017 in Uncategorized

  avon temsilci Günümüzde avon üyelik kozmetik ürünler, çok çeşitli etkileri nedeniyle modern toplumun vazgeçilmez bir ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu makalede, ilaçlar gibi yasal düzenlemeleri olması gereken kozmetik ürünlerin içeriğindeki bazı kimyasal maddelerin kadın sağlığına etkileri güncel araştırmalarla ele alınmış ve kadınlar başta olmak üzere toplumun kozmetik ürünler konusundaki farkındalığını artırmak amaçlanmıştır. Kozmetik ürünler, sadece görünümü kayıt ol düzeltmek için

 • avon üye ol

  By growthobjects on March 23, 2017 in Uncategorized

  avon üye ol Kozmetik ürünler, sadece görünümü kayıt ol düzeltmek için değil, antioksidanlar, büyüme faktörü, peptidler, polisakkaritler, bitki ekstreleri ve cilt rengini açıcı maddeler eklenerek hücresel düzeyde etki yaratabilecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.. Genellikle içeriğindeki kimyasal maddelere hiç bakılmadan kullanılan ve hedef kitlesi çoğunlukla kadınlar olan bu ürünler, bilinçsiz kullanıldığında sağlığı olumsuz etkilemektedir. avon üye ol Avon üyelik saç, epidermis, tırnak,

 • avona üye ol

  By growthobjects on March 4, 2017 in Uncategorized

  avona üye ol Kozmetik ürünler, sadece görünümü kayıt ol düzeltmek için değil, antioksidanlar, büyüme faktörü, peptidler, polisakkaritler, bitki ekstreleri ve cilt rengini açıcı maddeler eklenerek hücresel düzeyde etki yaratabilecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.. avon temsilciliği Genellikle yazılı ve görsel medyada, kozmetik ve güzellik ürün gruplarının tanıtımı için kadın bedeni kullanılmaktadır. Güzel, sağlıklı, bakımlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için kullanılan

 • MEET US AT IN(3D)USTRY 2016 BARCELONA

  By growthobjects on June 20, 2016 in EVENTS

  LEITAT and Growthobjects together at In(3D)ustry 2016 – From Needs to Solutions. From 21st to 23rd June, Leitat Technological Centre and Growthobjects will take part at IN(3D)USTRY 2016, an international event focused on Additive and Advanced Manufacturing, at Fira de Barcelona’s Montjuïc Exhibition Centre.

 • COMING EXHIBITION: “50 YEARS OF FUZZY IDEAS” AT COSMOCAIXA

  By growthobjects on November 12, 2015 in CUSTOM PROJECTS, EVENTS

  We have collaborated creating new objects in 3D printing to help to understand the fuzzy logic for the exhibition “50 years of fuzzy ideas”, organized by CosmoCaixa science museum in Barcelona, in collaboration with the UdG, URV, UB i UOC universities and the RACEF and SIGEF institutions.

 • COMING EVENT: SEPT. 10-11TH – ADD+IT, JKU, LINZ

  By growthobjects on August 13, 2015 in EVENTS, LECTURES

  Next 10th and 11th of September, we will take part as invited speakers at the upcoming Add+it symposium on Additive Manufacturing and Innovative technologies at Johannes Kepler Universität in Linz, organized by Profactor and Institute for Polymer Product Engineering.

 • MENTIONED IN A NEW 3D PRINTING BOOK

  By growthobjects on August 6, 2015 in PRESS, RESEARCH

  The new book “STAMPA 3D, Tutto quello che c’è da sapere sull’unica rivoluzione possibile” writted by Davide Sher and Dario Marinoni an published by Hoepli, includes an overview about us.

 • OUR STUDENTS ENDED THE 3RD EDITION OF POSTDEGREE IN ALTERNATIVE JEWELRY

  By growthobjects on July 10, 2015 in WORKSHOP

  Last Wednesday 8th of July, our students of the 3rd edition of ELISAVA’s Postgraduate in Alternative Jewellery Design exhibited at Galeria Esther Montoriol in Barcelona.

 • PARTICIPATION AT 18TH SIGEF CONGRESS

  By growthobjects on July 10, 2015 in EVENTS, LECTURES

  The past 8th of July, Dr.Jordi Bayer of Growthobjects attended at 18th SIGEF Congress organized by the University of Girona.